Pár dní zpět jsme nafotili nové podzimní modely našich značek!

První lokalitou na focení byl Uherský Brod a místní Kafeterka, kavárna s výběrovou kávou, skvělým vínem, poctivými dezerty a sortimentem od lokálních dodavatelů. Děkujeme za poskytnutí prostoru a Jakubovi Viktorovi za nádherné fotky!

Druhou lokalitou našeho focení byla o dva dny později malebná vesnička Petrůvka kousek nad Luhačovicemi, a to konkrétně Stodola Petrůvka – skvělé místo pro focení a pořádání svateb a různých společenských akcí. Také děkujeme za poskytnutí tohoto nádherného prostoru.

Brzy Vám představíme jednotlivé nafocené značky a modely! Těšit se můžete jako každý rok na náš nástěnný kalendář, bannery apod. 😊

 

 

 

Léto ještě úplně neskončilo, ale první podzimní novinky oblíbených značek BELLA, ELEVEN, FRESH a GOLFSTAR máme jako každý rok s předstihem pro vás k dispozici! 😊

 

Představujeme nový patentovaný modulární systém CAROLINE od concept-s! Katalog je již ke stažení na https://www.vybavenioptik.cz/cs/ke-stazeni. Dotazy rádi zodpovíme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo (+420) 773 762 787.

 

Jaro je témeř za dveřmi, proto pro vás průběžně doplňujeme jarní kolekce téměř všech našich značek! K tomu již máme skladem sluneční brýle Golfsun a Eleven 🙂 Zaregistrujte se a nakupujte online na www.obruby.cz nebo zavolejte vašim obchodním zástupcům.