Rádi bychom vám představili tři nové italské značky obrub v našem portfoliu od studia Immagine 98, které sídlí a inspiraci čerpá na úpatí italských Dolomit.

Nejen, že jsou krásné, ale i ekologicky šetrné jak procesem výroby, tak použitými materiály.

 

 

 

 

Mrkněte na náš e-shop www.obruby.cz do sekce VÝPRODEJ, kam jsme přidali několik desítek zlevněných obrub. :)

 

Přejeme krásné a pohodové léto a hlásíme, že i během prázdnin jsme vám plně k dispozici 🙂

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

velice nás mrzí, že se v letošním roce nepotkáme na veletrhu Opta, ale rozhodli jsme se letošní prostředky a úsilí určené na veletrh investovat do podpory našich zákazníků!

Místo účasti na Optě jsme pro vás připravili nadstandardní bonusy za objednávky! Ty můžete využít třeba na nákup novinek z kolekce jaro 2022.
Více informací získáte u našich obchodních zástupců.

 

Děkujeme Vám za spolupráci a projevenou přízeň v uplynulém roce.

Příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví
a spoustu osobních i pracovních úspěchů v novém roce

přeje kolektiv firmy Ardix Luhačovice

 

Pár dní zpět jsme nafotili nové podzimní modely našich značek!

První lokalitou na focení byl Uherský Brod a místní Kafeterka, kavárna s výběrovou kávou, skvělým vínem, poctivými dezerty a sortimentem od lokálních dodavatelů. Děkujeme za poskytnutí prostoru a Jakubovi Viktorovi za nádherné fotky!

Druhou lokalitou našeho focení byla o dva dny později malebná vesnička Petrůvka kousek nad Luhačovicemi, a to konkrétně Stodola Petrůvka – skvělé místo pro focení a pořádání svateb a různých společenských akcí. Také děkujeme za poskytnutí tohoto nádherného prostoru.

Brzy Vám představíme jednotlivé nafocené značky a modely! Těšit se můžete jako každý rok na náš nástěnný kalendář, bannery apod. 😊