onas1

Firma ARDIX spol. s r.o. působí na trhu od roku 2005. V letech 2005 - 2009 působila pod jménem Ing. Radek Adolt - OPTIX. V roce 2010 pak z důvodu růstu a rozšiřování svých aktivit změnila název a právní formu. Zabývá se distribucí brýlových obrouček, kvalitních slunečních brýlí a brýlových doplňků na optický trh v České republice a na Slovensku. Během let rozšířila svůj sortiment o výrobky z kategorie levnějších, přes střední cenové kategorie až po luxusní kvalitní značky. V roce 2009 pak rozšířila pole působnosti o nabídku kompletního vybavení optik ve spolupráci s německým výrobcem Concept-S.

Pravidelně se jako vystavovatelé účastníme veletrhu OPTA v Brně, kde svým zákazníků představujeme řadu zajímavých novinek z jednotlivých nabízených značek. Každý rok sbíráme náměty a zkušenosti na mezinárodních veletrzích v Paříži, Milánu a Mnichově a podle trendů doplňujeme náš sortiment.

onas2

Informace k našemu internetovému obchodu

Internetový obchod je určen především pro maloobchodní prodejny s oční optikou v České republice a Slovensku. Koneční spotřebitelé si zde brýlové obruby nakoupit nemohou!

Jste optik?

Můžete prohlížet a nakupovat vše v našem internetovém obchodě. Zaregistrujte se a vyčkejte, až Vás potvrdíme jako optika.

Jste firma?

Můžete nakupovat téměř vše kromě brýlových obrub. Nutno se však zaregistrovat.

Jste konečný spotřebitel?

Pak požádejte svého optika, aby od nás konkrétní výrobek koupil/vypůjčil, abyste si ho mohli vyzkoušet.

Ceny se konečným spotřebitelům nezobrazují. Ti mohou pouze výrobky prohlížet. Pokud máte zájem o jeden z produktů, případně chcete znát jeho cenu, rovněž se obraťte na svého optika.